sausio 2015

Apdovanoti Lietuvos metų gaminiai

Penktadienį premjeras Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis Vyriausybėje įmonių vadovams įteikė konkurso „Lietuvos metų gaminys 2014” apdovanojimus – aukso ir sidabro medalius.

Pramonininkų vadovas R. Dargis taip pat įteikė specialią dovaną Vyriausybės […]

Plačiau

 0

spalio 2014

„Bagaslaviškio pieninės“ natūralaus pieno produktai – jau ir Prienuose

Praėjusį penktadienį Prienuose, J. Brundzos gatvėje, vaikštinėjanti simpatiška „žalmargė“ visus maloniai kvietė užsukti į UAB „Broileta“ maisto prekių parduotuvę. Čia vyko „Bagaslaviškio pieninės“ produkcijos degustacija. Tad visi, atsiliepusieji į žalos „karvutės“ vaidmenį įsijautusios bendrovės vadybininkės […]

Plačiau

 0

Pieno šventė pasibeldė į mažųjų vartotojų širdis

Birželio 1-ąją dieną minima ne tik Vaikų gynimo diena, bet ir Pasaulinė pieno diena. Šią šventę septintus metus vaikams dovanoja UAB „DeLaval“. Šiais metais organizuojant šventę svariai prisidėjo ir Bagaslaviškių pieninė.

Jolita Žurauskienė

VL žurnalistė

„DeLaval“ siekdama geriausių […]

Plačiau

 0

gruodžio 2013

Išrinkti konkurso „Lietuvos metų gaminys 2013“ laureatai

Gruodžio 20 d. Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis Vyriausybėje įmonių vadovams įteikė konkurso apdovanojimus.

Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os […]

Plačiau

 0

Rekordinėje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ pirmąkart apdovanoti geriausieji

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje duris atvėrė paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kurioje savo gaminius pristato 120 Lietuvos gamintojų.

Rekordinė dalyvių skaičiumi ir penktą kartą šurmuliuojanti paroda, kaip ir kasmet, prasidėjo nuo iškilmingo juostelės perkirpimo. Linkėjimus parodos dalyviams […]

Plačiau

 0

Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ gamintojams pirmąkart skirti medaliai

Penktadienį Kaune, „Žalgirio“ arenoje, prasidėjusioje lietuviškos produkcijos parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ pirmąkart už novatorišką, išskirtinę, iš vietinių žaliavų pagamintą produkciją įmonėms išdalinta 15 medalių.

„Šiemet pirmąkart gamybininkams įteikti medaliai. Mėnesį ekspertų komisija vykdė įmonių pateiktos dokumentacijos […]

Plačiau

 0

Kooperatyvas „Pieno puta“ perėmė Bagaslaviškio pieninės kontrolę

Vienas didžiausių šalies žemės ūkio kooperatyvų „Pieno puta“ perėmė Bagaslaviškio pieninės kontrolini akcijų paketą, rašo „Verslo žinios“.

Neoficialiomis žiniomis, tai kooperatyvo žingsnis į galutinių produktų rinką.

„Kontrolinio pieninės akcijų paketo įsigijimo tikslas – stiprinti kooperatyvo pozicijas. Norime […]

Plačiau

 0

AR ŽINOTE, KAD