UAB „BAGASLAVIŠKIO PIENINĖ“

UAB „Bagaslaviškio pieninė“ – tai viena iš neseniai gamybą atnaujinusi, tačiau senas pieno produktų gamybos tradicijas išlaikiusi ir toliau puoselėjanti, lietuviško kapitalo įmonė.
UAB „Bagaslaviškio pieninė“ pagrindinė veikla – pieno produktų gamyba. Šviežias pienas yra pagrindinė įmonės gaminamos produkcijos žaliava. Žaliavinio pieno kokybei skiriama ypač daug dėmesio, nes nuo jo kokybės tiesiogiai priklauso gaminamų produktų kokybė ir sauga vartotojui.
2013 m. visoje Lietuvoje gerai žinomas ūkininkų kooperatyvas ŽŪK „Pieno puta“ tapo  UAB „Bagaslaviškio pieninė“ savininku bei pagrindiniu šviežio pieno tiekėju.

Per šimtmečius puoselėtas ir išsaugotas tradicinis skonis bei truputis viliojančių egzotiškų naujienų – taip šiandien būtų galima apibūdinti Bagaslaviškio pieninėje gaminamą produkciją. Lentynose puikuojasi iš Bagaslaviškio atkeliavę patys įvairiausi tradiciniai pieno produktai: pasterizuotas pienas, įvairi varškė, pikantiško skonio varškės užtepėlės, grietinė, grietinėlė, natūralūs varškės sūriai, parūkyti varškės sūriai su česnaku, su kmynais, varškės sūris su prieskoniais. Tačiau tradicinę gaminių įvairovę Bagaslaviškio pieninė praturtino ir iš Italijos kilusiu mocarela sūriu. Sūrių mėgėjai mielai renkasi  mocarelą tradicinę,  mocarelą su prieskoniais ar parūkytą mocarelą „Silano“. UAB „Bagaslaviškio pieninė“ 2014 metais savo produkcijos asortimentą praturtino plikytos varškės sūriu „Rūtelė“ 16 % riebumo ir  parūkytu, riebiu, puskiečiu sūriu – Sūrio „Gintarėliai“.

UAB „Bagaslaviškio pieninė“  dar tik plečia savo realizacijos rinką, tačiau jau spėjo iškovoti ne vieną apdovanojimą už pasiekimus pieno pramonėje. 2011 m. UAB „Bagaslaviškio pieninė“ gaminamas varškės sūris 22 % riebumo su krapais pelnė ,,Lietuvos gaminys 2011 m.‘‘ aukso medalį.  2012 m. įmonės gaminama 30 % riebumo grietinė tokioje pačioje nominacijoje pelnė sidabro medalį. 2013 m. pikantiško skonio varškės užtepėlė su džiovintais pomidorais pelnė ,,Lietuvos gaminys 2013 m.‘‘ aukso medalį. 5-ojoje Lietuvos gamintojų parodoje natūralios varškės užtepėlė su krapais buvo įvertinta parodos ,,Rinkis prekę lietuvišką 2013“ medaliu. 2014 metais parūkyti sūrio „GINTARĖLIAI“ buvo įvertinti Lietuvos metų gaminio aukso medaliu.

Natūralus pienas ir jo produktai yra viena iš svarbiausių mūsų kasdieninės mitybos dalis. Natūraliuose pieno produktuose yra visų lengvai įsisavinamų maisto medžiagų, reikalingų organizmui augti ir vystytis. Mes esame vieni iš nedaugelio pieno perdirbėjų, nenaudojantys gamyboje augalinių riebalų, emulsiklių, stabilizatorių, konservantų, todėl UAB „Bagaslaviškio pieninė“ produkcija yra geriausias pasirinkimas kasdien vartojant sveiką maistą, kuris padeda atsinaujinti žmogaus organizmo ląstelėms ir gauti reikiamą kiekį energijos.

Pasiilgote tikro, natūralaus pieno skonio – ieškokite UAB ,,Bagaslaviškio pieninė“ produktų.